Oferty wolontariatu

25.11.2014

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.
25.11.2014

Miś pod Szpitalną Choinkę - IFMSA-Poland Oddział Lublin


Każdego roku wiele dzieci zmuszonych jest spędzić w szpitalu świąteczny miesiąc grudzień. Aby pomóc im zapomnieć o bólu, nieprzyjemnych badaniach wspólnymi siłami postaramy się przynieść dzieciom nie tylko prezenty, ale także dużo uśmiechu!
25.11.2014

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo - Wielka Świąteczna Zbiórka


Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od ponad 20 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym.
24.11.2014

Global Citizen z AIESEC


Global Citizen jest to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kulturą. Osoby biorące udział w wolontariacie za granica działają, aby wpłynąć na lokalne środowisko. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów.
19.11.2014

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień - akcja Marzycielska Poczta


W Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień zapraszamy Cię do dołączenia do życzliwych i wzięcia udziału w akcji pisania listów do chorych dzieci w ramach programu Marzycielska Poczta.
  1  2  3  4